بخش کاربران
چهارشنبه ۵ تير ماه ۱۳۹۸
نام کاربری:
کلمه عبور:

سامانه پیامک
با استفاده از سامانه پیامک 09384770404 نظرات,انتقادات و پیشنهادات ارزشمندتان را به سایت کانون کارفرمایی صنعت سنگ ایران ارسال فرمایید
آب و هوای پایتخت
نرخ ارز بانك مركزي
 درآمد ناشی از ساخت و فروش ساختمان مشمول مالیات می‌شود
به نقل از فارس : با تصویب هیات وزیران، درآمد اشخاص حقیقی و حقوقی ناشی از ساخت و فروش هر نوع ساختمان (عرصه و اعیانی) حسب مورد مشمول مقررات مالیات بر درآمد خواهد بود.
  امیری: وزارتخانه صنعت ومعدن از بازرگانی جدا می شود
به نقل از فارس : حسینعلی امیری معاون پارلمانی رئیس جمهور از تهیه سه لایحه در دولت برای تفکیک سه وزارتخانه راه و شهرسازی، صنعت، معدن و تجارت و ورزش و جوانان خبر داد.
  نبود برنامه بلندمدت برای مسکن کم‌درآمدها
به نقل از فارس : عدم استمرار و بازنگری در طول اجرای برنامه‌های توسعه کشور، ضعف ارتباط سیاست‌های کلان اقتصادی و سیاست‌های بخش مسکن،‌عدم وجود سیستم ارتباطی بین سیاست‌ها، غلبه سیاست و اولویت دادن به طرح‌های کوتاه و میان‌مدت در بخش مسکن، موجب شده تا به رغم بهبود وضعیت عمومی مسکن در کل کشور، نابرابری در برخورداری از امکانات و تسهیلات موجود در جامعه، برای دهک‌های پایین‌درآمدی افزایش و مشکلات تنگناهای مربوط به ساماندهی حاشیه‌نشینان، مقاوم‌سازی واحدهای مسکونی موجود و بهسازی و نوسازی بافت‌های فرسوده در مناطق مختلف کشور کما بیش به قوت خود باقی بماند.
 میرمحمد صادقی: آثار رکود بی‌سابقه هنوز در اقتصاد دیده می‌شود
به نقل از ایسنا : علاء میرمحمد صادقی نائب رئیس اتاق بازگانی تهران معتقد است دولت یازدهم خدماتی در حوزه اقتصاد داشته است اما موانع خارجی و داخلی مانع از تحقق برخی اهداف شد که از جمله آن‌ها مسائل مربوط به بانک‌ها بود که باعث شد بعضی برنامه‌ها محقق نشود.
  تراژدی تأمین‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ اجتماعی
محمد لاهوتی، رییس کنفدراسیون صادرات در یادداشت منتشر شده در تسنیم نوشت: یکی از بزرگ‌ترین مشکلات و معضلات بنگاه‌ها‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ی تولیدی کشور طی پنج سال گذشته که بیشتر از بقیه خود را نمایان کرد، بررسی ده‌ساله دفاتر آنها توسط سازمان تأمین‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ اجتماعی بود. متاسفانه در سال‌ها‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ی اخیر کار به جایی رسیده بود که واحدهای تولیدی چندین برابر ارزش واقعی خود واحد، برگه‌ها‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ی بدهی تأمین‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ اجتماعی را دریافت می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌کردند و این سازمان درخواست دریافت حق بیمه می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌کرد.
  عمادی فر: نمایشگاه سنگ بهترین محل برای تبادل اطلاعات تخصصی است
امیرعباس عمادی فر مدیر عامل شرکت بازرگانی آلپ در گفتگو با «ماهنامه حجار» اظهار داشت: نمایشگاه بین المللی سنگ ایران توان خوبی دارد. در این دوره از نمایشگاه ( نهمین دوره) بازدید کننده های بسیاری داشتیم و شرکت کنندگانی نیزاز کشورهای هند، ایتالیا و چین در نمایشگاه حضور داشتند که از غرفه آلپ بازدید کردند.
 مطیعی: تمرکز نمایشگاه های سنگ کشور در نیم ور امکان پذیراست
مهندس محمد مطیعی در گفتگو با «ماهنامه حجار» ظرفیت های نمایشگاه سنگ ایران را برای گسترش روز افزون مثبت ارزیابی کرد و اظهار داشت: با توجه به محیط نمایشگاه سنگ ساختمانی ایران امکان پیشرفت بسیاری برای آن وجود دارد اما هنوز نیازمند ایجاد و گسترش زیرساخت های بسیاری است به عنوان نمونه با توجه به همزمانی نمایشگاه با پایان تعطیلات تابستانی تجهیز و افزایش مکانهای مورد نیاز برای اقامت از جمله مواردی است که مسئولان مربوطه لازم است به آن توجه بیشتری داشته باشند.
  علیرضا چلونگر: رکود و عدم ثبات بازار از مهمترین مشکلات ما است
علیرضا چلونگر مدیرعامل هنر سنگ خورشید اظهار کرد: فعالیت من در زمینه تولید قطعات پلیمری و بتون الیافی است که این محصولات در تولید قطعات سنگ نما کاربرد دارند. در ایران ۴ شرکت هستند که این فعالیت را انجام می دهند.
 داود پیمانی: دولت حمایت خود را از صنعت سنگ دریغ نکند
داود پیمانی مدیرعامل سنگبری آبشار و پاتریس (خمینی شهر) اظهار کرد: فعالیت من در زمینه فراوری سنگ مرمریت و لاشتر، گرانیت مشکی و گرانیت سبز جنگلی نهبندان است.
  نمایشگاه بین المللی سنگ و گرانیت Stona هند
نمایشگاه بین المللی سنگ و گرانیت Stona کشورهند در سال ۱۹۸۷ (دقیقا ۳۰ سال قبل) فعالیت خود را در قالب نمایشگاه بین المللی با موضوع سنگ های ساختمانی آغاز کرد و به تدریج به یکی از نمایشگاه های قدرتمند در حوزه سنگ های ساختمانی و صنایع مربوطه تبدیل شد.
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45]
تبليغات

تمامی حقوق برای کانون کارفرمایی صنعت سنگ ایران محفوظ است
طراحی و پشتیبانی: شرکت فراپردازان وستا