بخش کاربران
چهارشنبه ۵ تير ماه ۱۳۹۸
نام کاربری:
کلمه عبور:

سامانه پیامک
با استفاده از سامانه پیامک 09384770404 نظرات,انتقادات و پیشنهادات ارزشمندتان را به سایت کانون کارفرمایی صنعت سنگ ایران ارسال فرمایید
آب و هوای پایتخت
نرخ ارز بانك مركزي
 جزئيات تجارت ايران با غيرمتعهدها
دنياي اقتصاد- شمار كشورهايي كه پس از جنگ دوم جهاني در آفريقا، آسيا و آمريكاي جنوبي از استعمار رها مي‌شدند روندي فزاينده را تجربه مي‌كرد؛ از طرف ديگر با افزايش قدرت مادي و ايدئولوژيكي اتحاد جماهير سوسياليستي شوروي سابق، آرايش قدرت در جهان به سمت دوقطبي غرب و شرق شكل غالب را پيدا مي‌كرد؛ برخي از رهبران كشورها در دهه 1960 به طور جدي به فكر افتادند كه سياست خارجي خود را به گونه‌اي سامان دهند كه تعهد نظامي و سياسي به طرفداري از دو قطب قدرت نداشته باشند.
 ارائه کالاهای صادراتی ایران در نمایشگاه اوکراین
نمایشگاه اختصاصی اقتصادی جمهوری اسلامی ایران در اوکراین با حضور وزیر صنعت، معدن و تجارت در خانه اوکراین شهر کی یف گشایش یافت. به گزارش واحد مرکزی خبر، در این نمایشگاه که به ابتکار سفارت ایران در اوکراین و همکاری شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار شده است آخرین توانمندی‌های علمی، صنعتی و فناوری کشورمان ارائه شده است.
 با معرفی برترین‌ها یازدهمین نمایشگاه صنعت تهران به کار خود پایان داد
یازدهمین نمایشگاه بین‌المللی صنعت تهران با معرفی شرکت‌های منتخب و غرفه‌های برتر به کار خود پایان داد.
 سه رويداد مهم در حاشيه يازدهمين نمايشگاه بين المللي صنعت
همزمان با برگزاري يازدهمين نمايشگاه بين المللي صنعت تهران ، امروز شنبه 16 مهرماه سه رويداد مهم صنعتي در محل نمايشگاه رخ خواهد داد .
 5 مهر 90 برگزار مي شود: دومين نمايشگاه تخصصي سنگ ، ماشين آلات و تجهيزات وابسته
دومين نمايشگاه تخصصي سنگ ، ماشين آلات و تجهيزات وابسته ، از 12 تا 15 مهر سال جاري در محل نمايشگاههاي هتل المپيك تهران برگزار مي شود.
 سخنگوي وزارت صنعت، معدن و تجارت خبرداد: نمايشگاه بين المللي صنعت تهران 14 تا 17 مهرماه برگزار مي شود
سخنگوي وزارت صنعت، معدن و تجارت با اعلام اينكه يازدهمين نمايشگاه بين المللي صنعت تهران 14 تا 17 مهرماه برگزار مي شود، گفت: اين نمايشگاه سند پويايي و شكوفايي صنايع داخلي ايران است.
 نمایشگاه تخصصی سنگ, ماشین آلات و تجهیزات مربوطه
فرصتی مناسب تا در محیطی بی نظیر و امکاناتی عالی برای یک گردهمایی بزرگ بازرگانی و اقتصادی، ارئه دهنده توانمندی های صاحبان صنایع و دست اندرکاران صنعت سنگ کشور و آخرین دستاوردهای تکنولوژیکی صنعت سنگ جهان باشیم.
 سمينار آموزشي تخصصي پولشويي ، مفاهيم و مصاديق از ديدگاه حقوقي و بانكي-صفحه 1
سمينار آموزشي تخصصي پولشويي ، مفاهيم و مصاديق از ديدگاه حقوقي و بانكي-صفحه 1سمينار آموزشي تخصصي پولشويي ، مفاهيم و مصاديق از ديدگاه حقوقي و بانكي-صفحه 1
 نمايشگاه سنگ و گوهر گالري گلناري افتتاح مي شود.
نمايشگاه سنگ و گوهر گالري گلناري افتتاح مي شود.نمايشگاه سنگ و گوهر گالري گلناري افتتاح مي شود.نمايشگاه سنگ و گوهر گالري گلناري افتتاح مي شود.
 سمینار آموزشی ابزارهای نوین تأمین مالی در بازار سرمایه
سمینار آموزشی ابزارهای نوین تأمین مالی در بازار سرمایه با حضور دکتر سعید اسلامی بیدگلی مدرس دانشگاه و تحلیلگر بین المللی سرمایه گذاری
[1]
تبليغات

تمامی حقوق برای کانون کارفرمایی صنعت سنگ ایران محفوظ است
طراحی و پشتیبانی: شرکت فراپردازان وستا