بخش کاربران
چهارشنبه ۵ تير ماه ۱۳۹۸
نام کاربری:
کلمه عبور:

سامانه پیامک
با استفاده از سامانه پیامک 09384770404 نظرات,انتقادات و پیشنهادات ارزشمندتان را به سایت کانون کارفرمایی صنعت سنگ ایران ارسال فرمایید
آب و هوای پایتخت
نرخ ارز بانك مركزي


 درآمد ناشی از ساخت و فروش ساختمان مشمول مالیات می‌شود
به نقل از فارس : با تصویب هیات وزیران، درآمد اشخاص حقیقی و حقوقی ناشی از ساخت و فروش هر نوع ساختمان (عرصه و اعیانی) حسب مورد مشمول مقررات مالیات بر درآمد خواهد بود.
  امیری: وزارتخانه صنعت ومعدن از بازرگانی جدا می شود
به نقل از فارس : حسینعلی امیری معاون پارلمانی رئیس جمهور از تهیه سه لایحه در دولت برای تفکیک سه وزارتخانه راه و شهرسازی، صنعت، معدن و تجارت و ورزش و جوانان خبر داد.
  نبود برنامه بلندمدت برای مسکن کم‌درآمدها
به نقل از فارس : عدم استمرار و بازنگری در طول اجرای برنامه‌های توسعه کشور، ضعف ارتباط سیاست‌های کلان اقتصادی و سیاست‌های بخش مسکن،‌عدم وجود سیستم ارتباطی بین سیاست‌ها، غلبه سیاست و اولویت دادن به طرح‌های کوتاه و میان‌مدت در بخش مسکن، موجب شده تا به رغم بهبود وضعیت عمومی مسکن در کل کشور، نابرابری در برخورداری از امکانات و تسهیلات موجود در جامعه، برای دهک‌های پایین‌درآمدی افزایش و مشکلات تنگناهای مربوط به ساماندهی حاشیه‌نشینان، مقاوم‌سازی واحدهای مسکونی موجود و بهسازی و نوسازی بافت‌های فرسوده در مناطق مختلف کشور کما بیش به قوت خود باقی بماند.
 میرمحمد صادقی: آثار رکود بی‌سابقه هنوز در اقتصاد دیده می‌شود
به نقل از ایسنا : علاء میرمحمد صادقی نائب رئیس اتاق بازگانی تهران معتقد است دولت یازدهم خدماتی در حوزه اقتصاد داشته است اما موانع خارجی و داخلی مانع از تحقق برخی اهداف شد که از جمله آن‌ها مسائل مربوط به بانک‌ها بود که باعث شد بعضی برنامه‌ها محقق نشود.
  تراژدی تأمین‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ اجتماعی
محمد لاهوتی، رییس کنفدراسیون صادرات در یادداشت منتشر شده در تسنیم نوشت: یکی از بزرگ‌ترین مشکلات و معضلات بنگاه‌ها‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ی تولیدی کشور طی پنج سال گذشته که بیشتر از بقیه خود را نمایان کرد، بررسی ده‌ساله دفاتر آنها توسط سازمان تأمین‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ اجتماعی بود. متاسفانه در سال‌ها‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ی اخیر کار به جایی رسیده بود که واحدهای تولیدی چندین برابر ارزش واقعی خود واحد، برگه‌ها‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ی بدهی تأمین‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ اجتماعی را دریافت می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌کردند و این سازمان درخواست دریافت حق بیمه می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌کرد.

تبليغات

تمامی حقوق برای کانون کارفرمایی صنعت سنگ ایران محفوظ است
طراحی و پشتیبانی: شرکت فراپردازان وستا