بخش کاربران
يكشنبه ۲۹ ارديبهشت ماه ۱۳۹۸
نام کاربری:
کلمه عبور:

سامانه پیامک
با استفاده از سامانه پیامک 09384770404 نظرات,انتقادات و پیشنهادات ارزشمندتان را به سایت کانون کارفرمایی صنعت سنگ ایران ارسال فرمایید
آب و هوای پایتخت
نرخ ارز بانك مركزي
امیری: وزارتخانه صنعت ومعدن از بازرگانی جدا می شود
به نقل از فارس : حسینعلی امیری معاون پارلمانی رئیس جمهور از تهیه سه لایحه در دولت برای تفکیک سه وزارتخانه راه و شهرسازی، صنعت، معدن و تجارت و ورزش و جوانان خبر داد.

وی در ادامه افزود: بر اساس این لوایح نیز وزارت راه و شهرسازی به دو وزارتخانه راه و ترابری و مسکن و شهرسازی؛ همچنین وزارتخانه صنعت،‌معدن و تجارت به دو وزارتخانه صنعت، معدن و بازرگانی و وزارت ورزش و جوانان نیز به وزارتخانه ورزش و سازمان ملی جوانان تفکیک و تبدیل می‌شوند.

معاون پارلمانی رئیس جمهور تاکید کرد: از مدت‌ها قبل کار مطالعات مربوط به تفکیک این وزارتخانه‌ها در بخش کارشناسی دولت انجام گرفته و به منظور چابک‌سازی دولت و ا مور این وزارتخانه‌ها و استفاده حداکثری از ظرفیت‌ها و تسهیل در امور بازرگانی،‌ معادن، مسکن و جوانان اقدام به تهیه این لوایح شده است.

امیری با بیان اینکه تلاش‌ داریم در اسرع وقت این لوایح را به مجلس تقدیم کنیم، گفت: در صورتی که این لایحه به تصویب مجلس برسد آقای روحانی کابینه دولت دوازدهم را براساس ساختار جدید وزارتخانه‌ها به مجلس معرفی می‌کند.

وی خاطرنشان کرد: امیدواریم مجلس شورای اسلامی پس از دریافت این لوایح، بررسی آن را در اولویت کاری خود قرار دهد.
تبليغات

تمامی حقوق برای کانون کارفرمایی صنعت سنگ ایران محفوظ است
طراحی و پشتیبانی: شرکت فراپردازان وستا